İtalya Nakliye
Maxi Logistics Services İtalya Karayolu Nakliye;

İtalya nakliye konusunda sektöründe öncü konumda olan Maxi Logistics Services, yılların verdiği tecrübe ve kalitesiyle düzenli olarak başta Milano ve Roma olmak üzere diğer İtalya şehirlerine firmamız ve acentelerimize ait araçlarımızla parsiyel ( grupaj ) ve komple karayolu taşımacılık sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir.

İHRACAT

Her hafta Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günü standart olarak İstanbul depomuzdan İtalya destinasyonuna karayolu parsiyel ( grupaj ) çıkışlarımız bulunmaktadır.
Ayrıca hafta içi her gün Türkiye’nin her yerinden İtalya’nın farklı şehirlerine komple Tenteli Tır, Frigo Tır, Low bad, Gabari Dışı yüklemeleriniz için araç organize edebiliriz.

İTHALAT

Her hafta Cuma günü standart olarak Milano depomuzdan Halkalı ve Erenköy Gümrüklerine karayolu parsiyel ( grupaj ) çıkışlarımız bulunmaktadır.
Ayrıca hafta içi her gün İtalya’nın her yerinden Türkiye’nin farklı şehirlerine komple Tenteli Tır, Frigo Tır, Low bad, Gabari Dışı yüklemeleriniz için araç organize edebiliriz.

Maxi Logistics Services, teknolojiye paralel olarak kurumsallaşmayı ön planda tutarak amacına ulaşmıştır. Kapasitesi arttırılan modern nakliye filosu ve organize yapısı ile yurt dışı ve yurt içi taşımacılığında en iyi imkanları sunmayı Müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutacak şekilde hizmette en iyiyi yakalamayı amaç edinmektedir.

Maxi Logistics Services, İtalya destinasyonuna yapacağınız karayolu nakliye sevkiyatlarınızda hizmetinize uzman personeli ve yılların verdiği sektör deneyimleriyle size bir telefon kadar yakın 0090 216 611 97 40 no’lu telefondan yada [email protected] mail adresinden siz Değerli müşterilerimize Hafta içi 08:00 – 19:00 saatleri arasında Sorunsuz Hizmet vermeye hazırız. Malzemelerinizi hızlı, güvenilir  ve sorunsuz bir şekilde müşterinize ulaştırır. Sevkiyatlarınız ile ilgili sorularınızı yöneltebilir, yükünüzün durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Türkiye İtalya Nakliye, İtalya Türkiye Nakliye, Türkiye İtalya Komple Tır Nakliye, İtalya Türkiye Komple Tır Nakliye, Türkiye İtalya Parsiyel Tır Nakliye, İtalya Türkiye Parsiyel Tır Nakliye, Türkiye İtalya Dışı Nakliye, İtalya Türkiye Gabari Dışı Nakliye, Türkiye İtalya Ağır Nakliye, Türkiye İtalya Ağır Nakliyat, İtalya Türkiye Ağır Nakliye, İtalya Türkiye Ağır Nakliyat, Türkiye İtalya Taşımacılık, İtalya Türkiye Taşımacılık, Türkiye İtalya Komple Tır Taşımacılık, İtalya Türkiye Komple Tır Taşımacılık, Türkiye İtalya Parsiyel Tır Taşımacılık, İtalya Türkiye Parsiyel Tır Taşımacılık, Türkiye İtalya Gabari Dışı Taşımacılık, İtalya Türkiye Gabari Dışı Taşımacılık, Türkiye İtalya Ağır Taşımacılık, İtalya Türkiye Ağır Taşımacılık, İtalya Ağır Taşımacılık, İtalya Proje Taşımacılık, İtalya Parsiyel Taşımacılık, İtalya Parsiyel Taşımacılık, İtalya Grupaj Taşımacılık, İtalya Grupaj Taşımacılık, Roma İhracat Parsiyel Nakliye, Roma İthalat Parsiyel Nakliye, Venedik İhracat Parsiyel Nakliye, Venedik İthalat Parsiyel Nakliye, Milano İhracat Parsiyel Nakliye, Milano İthalat Parsiyel Nakliye, Floransa İhracat Parsiyel Nakliye, Floransa İthalat Parsiyel Nakliye, Napoli İhracat Parsiyel Nakliye, Napoli İthalat Parsiyel Nakliye, Torino İhracat Parsiyel Nakliye, Torino İthalat Parsiyel Nakliye, Cenova İhracat Parsiyel Nakliye, Cenova İthalat Parsiyel Nakliye, Bologna İhracat Parsiyel Nakliye, Bologna İthalat Parsiyel Nakliye, Bari İhracat Parsiyel Nakliye, Bari İthalat Parsiyel Nakliye, Palermo İhracat Parsiyel Nakliye, Palermo İthalat Parsiyel Nakliye, Trieste İhracat Parsiyel Nakliye, Trieste İthalat Parsiyel Nakliye

Maxi Logistics Services Çünkü Siz Özelsiniz