İran Nakliye

 

 

Ülke İsmi : İran
Başkent : Tahran
Mesafe : 2400 km
Güzergah : Türkiye – İran
Transit Süre : 3-4 gün
Başlıca Limanları : Bandar-e-İmam Humeyni, Khorram Shahr, Abadan, Mahshahr, Khark, Kish, Bandar-e-Bushehr, Bandar-e-Abbas (Shahid Bahonar Raja'i), Chabahar (Shahid Beheshti)
İran haritasını görmek için lütfen tıklayınız

 

Maxi Transport İran Karayolu Nakliye;

 

İran nakliye konusunda sektöründe öncü konumda olan  Maxi Transport, yılların verdiği tecrübe ve kalitesiyle düzenli olarak başta Tahran olmak üzere diğer İran şehirlerine firmamız ve acentelerimize ait araçlarımızla parsiyel ve komple karayolu taşımacılık sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir.

İHRACAT
Her hafta Cuma ve Cumartesi günü standart olarak İstanbul depomuzdan İran destinasyonuna karayolu parsiyel çıkışlarımız bulunmaktadır.
Ayrıca hafta içi her gün Türkiye’nin her yerinden İran’ın farklı şehirlerine komple tır yüklemeleriniz için araç organize edebiliriz.

İTHALAT
Ayrıca hafta içi her gün İran‘ın her yerinden Türkiye’nin farklı şehirlerine komple tır yüklemeleriniz için araç organize edebiliriz.

Maxi Transport, teknolojiye paralel olarak kurumsallaşmayı ön planda tutarak amacına ulaşmıştır. Kapasitesi arttırılan modern nakliye filosu ve organize yapısı ile yurt dışı ve yurt içi taşımacılığında en iyi imkanları sunmayı Müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutacak şekilde hizmette en iyiyi yakalamayı amaç edinmektedir.

Maxi Transport, İran destinasyonuna yapacağınız karayolu sevkiyatlarınızda hizmetinize uzman personeli ve yılların verdiği sektör deneyimleriyle size bir telefon kadar yakın. 0090 216 611 97 40 no’lu telefondan siz Değerli müşterilerimize Hafta içi 08:00 — 19:00 saatleri arasında Sorunsuz Hizmet vermeye hazırız. Malzemelerinizi hızlı, güvenilir  ve sorunsuz bir şekilde müşterinize ulaştırır. Sevkiyatlarınız ile ilgili sorularınızı yöneltebilir, yükünüzün durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.   

Türkiye — İran Nakliye / İran - Türkiye Nakliye / Türkiye — İran Komple Tır Nakliye / İran - Türkiye Komple Tır Nakliye / Türkiye — İran Parsiyel Tır Nakliye / İran - Türkiye Parsiyel Tır Nakliye / Türkiye — İran Dışı Nakliye / İran - Türkiye Gabari Dışı  Nakliye / Türkiye — İran Ağır Nakliye / İran - Türkiye Ağır Nakliye

Maxi Transport Çünkü Siz Özelsiniz