Azerbaycan Nakliye

 

Ülke İsmi : Azerbaycan
Başkent : Bakü
Mesafe : 2650 km
Güzergah : Türkiye – İran – Azerbaycan  & Türkiye – Gürcistan - Azerbaycan (Karayolu)
Transit Süre : 4 gün
Başlıca Limanları : Bakü
Azerbaycan haritasını görmek için lütfen tıklayınız


Maxi Transport Azerbaycan Karayolu Nakliye;

 

Azerbaycan nakliye konusunda sektöründe öncü konumda olan  Maxi Transport, yılların verdiği tecrübe ve kalitesiyle düzenli olarak başta Bakü olmak üzere diğer Azerbaycan şehirlerine firmamız ve acentelerimize ait araçlarımızla parsiyel ve komple karayolu taşımacılık sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir.

İHRACAT
Her hafta Cuma ve Cumartesi günü standart olarak İstanbul depomuzdan Azerbaycan destinasyonuna karayolu parsiyel çıkışlarımız bulunmaktadır.
Ayrıca hafta içi her gün Türkiye’nin her yerinden Azerbaycan’ın farklı şehirlerine komple tır yüklemeleriniz için araç organize edebiliriz.

İTHALAT
Ayrıca hafta içi her gün Azerbaycan‘ın her yerinden Türkiye’nin farklı şehirlerine komple tır yüklemeleriniz için araç organize edebiliriz.

Maxi Transport, teknolojiye paralel olarak kurumsallaşmayı ön planda tutarak amacına ulaşmıştır. Kapasitesi arttırılan modern nakliye filosu ve organize yapısı ile yurt dışı ve yurt içi taşımacılığında en iyi imkanları sunmayı Müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutacak şekilde hizmette en iyiyi yakalamayı amaç edinmektedir.

Maxi Transport, Azerbaycan destinasyonuna yapacağınız karayolu sevkiyatlarınızda hizmetinize uzman personeli ve yılların verdiği sektör deneyimleriyle size bir telefon kadar yakın. 0090 216 611 97 40 no’lu telefondan siz Değerli müşterilerimize Hafta içi 08:00 — 19:00 saatleri arasında Sorunsuz Hizmet vermeye hazırız. Malzemelerinizi hızlı, güvenilir  ve sorunsuz bir şekilde müşterinize ulaştırır. Sevkiyatlarınız ile ilgili sorularınızı yöneltebilir, yükünüzün durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.   

Türkiye — Azerbaycan Nakliye / Azerbaycan - Türkiye Nakliye / Türkiye — Azerbaycan Komple Tır Nakliye / Azerbaycan - Türkiye Komple Tır Nakliye / Türkiye — Azerbaycan Parsiyel Tır Nakliye / Azerbaycan - Türkiye Parsiyel Tır Nakliye / Türkiye — Azerbaycan Dışı Nakliye / Azerbaycan - Türkiye Gabari Dışı  Nakliye / Türkiye — Azerbaycan Ağır Nakliye / Azerbaycan - Türkiye Ağır Nakliye

Maxi Transport Çünkü Siz Özelsiniz