Fransa Nakliye

 

Ülke İsmi : Fransa
Başkent : Paris
Mesafe : Paris 3000 km, Marseille 3300 km
Güzergah : Türkiye — Bulgaristan — Romanya — Macaristan — Avusturya — Almanya — Fransa (Karayolu)
Transit Süre : 6 gün
Başlıca Limanları : Bordeaux, Boulogne, Cherbourg, Dijon, Dunkerque, La Pallice, Le Havre, Lyon, Marseille, Mullhouse, Nantes, Paris, Rouen, Saint Nazaire, Saint Malo, Strasbourg
Fransa haritasını görmek için lütfen tıklayınız 

Maxi Logistics Services Fransa Karayolu Nakliye;

Fransa nakliye konusunda sektöründe öncü konumda olan Maxi Logistics Services, yılların verdiği tecrübe ve kalitesiyle düzenli olarak başta Paris, Lyon, Strasbourg, Nice olmak üzere diğer Fransa şehirlerine firmamız ve acentelerimize ait araçlarımızla parsiyel ( grupaj ) ve komple karayolu taşımacılık sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir.  

İHRACAT

Her hafta Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günü standart olarak İstanbul depomuzdan Fransa destinasyonuna karayolu parsiyel ( grupaj ) çıkışlarımız bulunmaktadır.
Ayrıca hafta içi her gün Türkiye’nin her yerinden Fransa’nın farklı şehirlerine komple Tenteli Tır, Frigo Tır, Low bad, Gabari Dışı yüklemeleriniz için araç organize edebiliriz.

İTHALAT

Her hafta Çarşamba ve Cuma günü standart olarak Paris depomuzdan Halkalı, Erenköy ve Gebze gümrüklerine karayolu parsiyel ( grupaj ) çıkışlarımız bulunmaktadır.
Ayrıca hafta içi her gün Fransa’nın her yerinden Türkiye’nin farklı şehirlerine komple Tenteli Tır, Frigo Tır, Low bad, Gabari Dışı yüklemeleriniz için araç organize edebiliriz.

Maxi Transport, teknolojiye paralel olarak kurumsallaşmayı ön planda tutarak amacına ulaşmıştır. Kapasitesi arttırılan modern nakliye filosu ve organize yapısı ile yurt dışı ve yurt içi taşımacılığında en iyi imkanları sunmayı Müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutacak şekilde hizmette en iyiyi yakalamayı amaç edinmektedir.

Maxi Logistics Services, Fransa destinasyonuna yapacağınız karayolu nakliye sevkiyatlarınızda hizmetinize uzman personeli ve yılların verdiği sektör deneyimleriyle size bir telefon kadar yakın 0090 216 611 97 40 no’lu telefondan yada [email protected] mail adresinden siz Değerli müşterilerimize Hafta içi 08:00 – 19:00 saatleri arasında Sorunsuz Hizmet vermeye hazırız. Malzemelerinizi hızlı, güvenilir  ve sorunsuz bir şekilde müşterinize ulaştırır. Sevkiyatlarınız ile ilgili sorularınızı yöneltebilir, yükünüzün durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Türkiye Fransa Nakliye, Fransa Türkiye Nakliye, Türkiye Fransa Komple Tır Nakliye, Fransa Türkiye Komple Tır Nakliye, Türkiye Fransa Parsiyel Tır Nakliye, Fransa Türkiye Parsiyel Tır Nakliye, Türkiye Fransa Dışı Nakliye, Fransa Türkiye Gabari Dışı Nakliye, Türkiye Fransa Ağır Nakliye, Türkiye Fransa Ağır Nakliyat, Fransa Türkiye Ağır Nakliye, Fransa Türkiye Ağır Nakliyat, Türkiye Fransa Taşımacılık, Fransa Türkiye Taşımacılık, Türkiye Fransa Komple Tır Taşımacılık, Fransa Türkiye Komple Tır Taşımacılık, Türkiye Fransa Parsiyel Tır Taşımacılık, Fransa Türkiye Parsiyel Tır Taşımacılık, Türkiye Fransa Gabari Dışı Taşımacılık, Fransa Türkiye Gabari Dışı Taşımacılık, Türkiye Fransa Ağır Taşımacılık, Fransa Türkiye Ağır Taşımacılık, Ağır Taşımacılık, Proje Taşımacılık, Fransa Parsiyel Taşımacılık, Fransa Parsiyel Taşımacılık, Fransa Grupaj Taşımacılık, Fransa Grupaj Taşımacılık

Maxi Logistics Services Çünkü Siz Özelsiniz