Belçika Nakliye

 

Ülke İsmi : Belçika
Başkent : Brüksel
Mesafe : 2700 Km
Güzergah : Türkiye — Bulgaristan — Romanya — Macaristan — Avusturya — Almanya - Belçika (Karayolu)
Transit Süre : 6 gün
Başlıca Limanları : Antwerp, Brugge, Gent, Hasselt, Liege, Mons, Namur, Oostende, Zeebrugge
 : Belçika haritasını görmek için lütfen tıklayınız


Maxi Logistics Services Belçika Karayolu Nakliye;  

Belçika nakliye konusunda sektöründe öncü konumda olan Maxi Logistics Services, yılların verdiği tecrübe ve kalitesiyle düzenli olarak başta Brüksel olmak üzere diğer Belçika şehirlerine firmamız ve acentelerimize ait araçlarımızla parsiyel ( grupaj ) ve komple karayolu taşımacılık sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir.

İHRACAT

Her hafta Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günü standart olarak İstanbul depomuzdan Belçika destinasyonuna karayolu parsiyel ( grupaj )çıkışlarımız bulunmaktadır.
Ayrıca hafta içi her gün Türkiye’nin her yerinden Belçika’nın farklı şehirlerine komple Tenteli Tır, Frigo Tır, Low bad, Gabari Dışı yüklemeleriniz için araç organize edebiliriz.

İTHALAT

Her hafta Cuma günü standart olarak Brüksel depomuzdan Halkalı ve Erenköy Gümrüklerine karayolu parsiyel ( grupaj ) çıkışlarımız bulunmaktadır.
Ayrıca hafta içi her gün Belçika’nın her yerinden Türkiye’nin farklı şehirlerine komple Tenteli Tır, Frigo Tır, Low bad, Gabari Dışı yüklemeleriniz için araç organize edebiliriz.

Maxi Logistics Services, teknolojiye paralel olarak kurumsallaşmayı ön planda tutarak amacına ulaşmıştır. Kapasitesi arttırılan modern nakliye filosu ve organize yapısı ile yurt dışı ve yurt içi taşımacılığında en iyi imkanları sunmayı Müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutacak şekilde hizmette en iyiyi yakalamayı amaç edinmektedir.

Maxi Logistics Services, Belçika destinasyonuna yapacağınız karayolu nakliye sevkiyatlarınızda hizmetinize uzman personeli ve yılların verdiği sektör deneyimleriyle size bir telefon kadar yakın 0090 216 611 97 40 no’lu telefondan yada [email protected] mail adresinden siz Değerli müşterilerimize Hafta içi 08:00 – 19:00 saatleri arasında Sorunsuz Hizmet vermeye hazırız. Malzemelerinizi hızlı, güvenilir  ve sorunsuz bir şekilde müşterinize ulaştırır. Sevkiyatlarınız ile ilgili sorularınızı yöneltebilir, yükünüzün durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.   

Türkiye Belçika Nakliye, Belçika Türkiye Nakliye, Türkiye Belçika Komple Tır Nakliye, Belçika Türkiye Komple Tır Nakliye, Türkiye Belçika Parsiyel Tır Nakliye, Belçika Türkiye Parsiyel Tır Nakliye, Türkiye Belçika Dışı Nakliye, Belçika Türkiye Gabari Dışı Nakliye, Türkiye Belçika Ağır Nakliye, Türkiye Belçika Ağır Nakliyat, Belçika Türkiye Ağır Nakliye, Belçika Türkiye Ağır Nakliyat, Türkiye Belçika Taşımacılık, Belçika Türkiye Taşımacılık, Türkiye Belçika Komple Tır Taşımacılık, Belçika Türkiye Komple Tır Taşımacılık, Türkiye Belçika Parsiyel Tır Taşımacılık, Belçika Türkiye Parsiyel Tır Taşımacılık, Türkiye Belçika Gabari Dışı Taşımacılık, Belçika Türkiye Gabari Dışı Taşımacılık, Türkiye Belçika Ağır Taşımacılık, Belçika Türkiye Ağır Taşımacılık, Ağır Taşımacılık, Proje Taşımacılık, Belçika Parsiyel Taşımacılık, Belçika Parsiyel Taşımacılık, Belçika Grupaj Taşımacılık, Belçika Grupaj Taşımacılık 

Maxi Logistics Services Çünkü Siz Özelsiniz