Hollanda Nakliye

 

Ülke İsmi : Hollanda
Başkent : Amsterdam
Mesafe : 2650 Km
Güzergah : Türkiye – Bulgaristan – Romanya – Macaristan – Avusturya – Almanya - Hollanda (Karayolu)
Transit Süre : 6 gün
Başlıca Limanları : Amsterdam, Delfzijl, Dordrecht, Eemshaven, Groningen, Haarlem, Ijmuiden, Maastricht, Rotterdam, Terneuzen, Utrecht, Vlissingen
Hollanda haritasını görmek için lütfen tıklayınız

 

Maxi Logistics Sevices Hollanda Karayolu Nakliye;  

Hollanda nakliye konusunda sektöründe öncü konumda olan Maxi Logistics Services, yılların verdiği tecrübe ve kalitesiyle düzenli olarak başta Amsterdam olmak üzere diğer Hollanda şehirlerine firmamız ve acentelerimize ait araçlarımızla parsiyel ( grupaj ) ve komple karayolu taşımacılık sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir.  

İHRACAT

Her hafta Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günü standart olarak İstanbul depomuzdan Hollanda destinasyonuna karayolu parsiyel ( grupaj ) çıkışlarımız bulunmaktadır.
Ayrıca hafta içi her gün Türkiye’nin her yerinden Hollanda’nın farklı şehirlerine komple Tenteli Tır, Frigo Tır, Low bad, Gabari Dışı yüklemeleriniz için araç organize edebiliriz.

İTHALAT

Her hafta Cuma günü standart olarak Hollanda depomuzdan Halkalı ve Erenköy Gümrüklerine karayolu parsiyel ( grupaj ) çıkışlarımız bulunmaktadır.
Ayrıca hafta içi her gün Hollanda’nın her yerinden Türkiye’nin farklı şehirlerine komple Tenteli Tır, Frigo Tır, Low bad, Gabari Dışı yüklemeleriniz için araç organize edebiliriz.

Maxi Logistics Services, teknolojiye paralel olarak kurumsallaşmayı ön planda tutarak amacına ulaşmıştır. Kapasitesi arttırılan modern nakliye filosu ve organize yapısı ile yurt dışı ve yurt içi taşımacılığında en iyi imkanları sunmayı Müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutacak şekilde hizmette en iyiyi yakalamayı amaç edinmektedir.

Maxi Logistics Services, Hollanda destinasyonuna yapacağınız karayolu nakliye sevkiyatlarınızda hizmetinize uzman personeli ve yılların verdiği sektör deneyimleriyle size bir telefon kadar yakın 0090 216 611 97 40 no’lu telefondan yada [email protected] mail adresinden siz Değerli müşterilerimize Hafta içi 08:00 – 19:00 saatleri arasında Sorunsuz Hizmet vermeye hazırız. Malzemelerinizi hızlı, güvenilir  ve sorunsuz bir şekilde müşterinize ulaştırır. Sevkiyatlarınız ile ilgili sorularınızı yöneltebilir, yükünüzün durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.   

Türkiye Hollanda Nakliye, Hollanda Türkiye Nakliye, Türkiye Hollanda Komple Tır Nakliye, Hollanda Türkiye Komple Tır Nakliye, Türkiye Hollanda Parsiyel Tır Nakliye, Hollanda Türkiye Parsiyel Tır Nakliye, Türkiye Hollanda Dışı Nakliye, Hollanda Türkiye Gabari Dışı Nakliye, Türkiye Hollanda Ağır Nakliye, Türkiye Hollanda Ağır Nakliyat, Hollanda Türkiye Ağır Nakliye, Hollanda Türkiye Ağır Nakliyat, Türkiye Hollanda Taşımacılık, Hollanda Türkiye Taşımacılık, Türkiye Hollanda Komple Tır Taşımacılık, Hollanda Türkiye Komple Tır Taşımacılık, Türkiye Hollanda Parsiyel Tır Taşımacılık, Hollanda Türkiye Parsiyel Tır Taşımacılık, Türkiye Hollanda Gabari Dışı Taşımacılık, Hollanda Türkiye Gabari Dışı  Taşımacılık, Türkiye Hollanda Ağır Taşımacılık, Hollanda Türkiye Ağır Taşımacılık, Ağır Taşımacılık, Proje Taşımacılık, Hollanda Parsiyel Taşımacılık, Hollanda Parsiyel Taşımacılık, Hollanda Grupaj Taşımacılık, Hollanda Grupaj Taşımacılık

Maxi Logistics Services Çünkü Siz Özelsiniz ...