Almanya Nakliye

 

Ülke İsmi : Almanya
Başkent : Berlin
Mesafe : Türkiye / Munich - 2100 Km
  : Türkiye / Stutgart - 2300 Km
  : Türkiye / Köln -2650 Km
  : Türkiye / Hamburg - 2900 Km
Güzergah : Türkiye – Bulgaristan – Romanya – Macaristan – Avusturya - Almanya
Transit Süre : Normal servis 5 gün. Hızlı servis 4 gün. Express servis 3 gün.
Almanya Limanları : Berlin, Bonn, Brake, Bremen, Bremerhaven, Cologne, Dresden, Duisburg,   Emden, Hamburg, Karlsruhe, Kiel, Luebeck, Magdeburg, Mannheim, Rostock, Stuttgart

 

Maxi Logistics Services Almanya Karayolu Nakliye;

Almanya nakliye konusunda sektöründe öncü konumda olan Maxi Logistics Services, yılların verdiği tecrübe ve kalitesiyle düzenli olarak başta Münih, Frankfurt ve Köln olmak üzere diğer Almanya şehirlerine firmamız ve acentelerimize ait araçlarımızla parsiyel ( grupaj ) ve komple karayolu taşımacılık sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir.

İHRACAT

Her hafta Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günü standart olarak İstanbul depomuzdan Almanya destinasyonuna karayolu parsiyel çıkışlarımız bulunmaktadır.
Ayrıca hafta içi her gün Türkiye’nin her yerinden Almanya’nın farklı şehirlerine komple Tenteli Tır, Frigo Tır, Low bad, Gabari Dışı yüklemeleriniz için araç organize edebiliriz.

İTHALAT

Her hafta Cuma günü standart olarak Almanya depomuzdan Halkalı ve Erenköy Gümrüklerine karayolu parsiyel ( grupaj ) çıkışlarımız bulunmaktadır.
Ayrıca hafta içi her gün Almanya’nın her yerinden Türkiye’nin farklı şehirlerine komple Tenteli Tır, Frigo Tır, Low bad, Gabari Dışı yüklemeleriniz için araç organize edebiliriz.

Maxi Logistics Services, teknolojiye paralel olarak kurumsallaşmayı ön planda tutarak amacına ulaşmıştır. Kapasitesi arttırılan modern nakliye filosu ve organize yapısı ile yurt dışı ve yurt içi taşımacılığında en iyi imkanları sunmayı Müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutacak şekilde hizmette en iyiyi yakalamayı amaç edinmektedir.

Maxi Logistics Services, Almanya destinasyonuna yapacağınız karayolu nakliye sevkiyatlarınızda hizmetinize uzman personeli ve yılların verdiği sektör deneyimleriyle size bir telefon kadar yakın 0090 216 611 97 40 no’lu telefondan yada [email protected] mail adresinden siz Değerli müşterilerimize Hafta içi 08:00 — 19:00 saatleri arasında Sorunsuz Hizmet vermeye hazırız. Malzemelerinizi hızlı, güvenilir  ve sorunsuz bir şekilde müşterinize ulaştırır. Sevkiyatlarınız ile ilgili sorularınızı yöneltebilir, yükünüzün durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.   

Türkiye Almanya Nakliye, Almanya Türkiye Nakliye, Türkiye Almanya Komple Tır Nakliye, Almanya Türkiye Komple Tır Nakliye, Türkiye Almanya Parsiyel Tır Nakliye, Almanya Türkiye Parsiyel Tır Nakliye, Türkiye Almanya Dışı Nakliye, Almanya Türkiye Gabari Dışı Nakliye, Türkiye Almanya Ağır Nakliye, Türkiye Almanya Ağır Nakliyat, Almanya Türkiye Ağır Nakliye, Almanya Türkiye Ağır Nakliyat, Türkiye Almanya Taşımacılık, Almanya Türkiye Taşımacılık, Türkiye Almanya Komple Tır Taşımacılık, Almanya Türkiye Komple Tır Taşımacılık, Türkiye Almanya Parsiyel Tır Taşımacılık, Almanya Türkiye Parsiyel Tır Taşımacılık, Türkiye Almanya Gabari Dışı Taşımacılık, Almanya Türkiye Gabari Dışı  Taşımacılık, Türkiye Almanya Ağır Taşımacılık, Almanya Türkiye Ağır Taşımacılık, Ağır Taşımacılık, Proje Taşımacılık, Almanya Parsiyel Taşımacılık, Almanya Parsiyel Taşımacılık, Almanya Grupaj Taşımacılık, Almanya Grupaj Taşımacılık  

Maxi Logistics Services Çünkü Siz Özelsiniz ...