Avusturya Nakliye

 

Ülke İsmi : Avusturya
Başkent : Viyana
Mesafe
 
:
:
Türkiye / Viyana     1600 Km
Türkiye / Salzburg  1900 Km
Güzergah : Türkiye – Bulgaristan – Romanya – Macaristan - Avusturya (Karayolu)
Transit Süre : 4 gün
Başlıca Limanları : Linz, Viyana, Enns, Krems
  Avusturya haritasını görmek için lütfen tıklayınız


Maxi Logistics Services Avusturya Karayolu Nakliye;

Avusturya nakliye konusunda sektöründe öncü konumda olan Maxi Logistics Services, yılların verdiği tecrübe ve kalitesiyle düzenli olarak başta Wien olmak üzere diğer Avusturya şehirlerine firmamız ve acentelerimize ait araçlarımızla parsiyel ( grupaj ) ve komple karayolu taşımacılık sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir.  

İHRACAT

Her hafta Cuma ve Cumartesi günü standart olarak İstanbul depomuzdan Avusturya destinasyonuna karayolu parsiyel çıkışlarımız bulunmaktadır.
Ayrıca hafta içi her gün Türkiye’nin her yerinden Avusturya’nın farklı şehirlerine komple Tenteli Tır, Frigo Tır, Low bad, Gabari Dışı yüklemeleriniz için araç organize edebiliriz.

İTHALAT

Her hafta Cuma günü standart olarak Avusturyadan İstanbul ( Halkalı ve Erenköy ) Gümrüklerine karayolu parsiyel çıkışlarımız bulunmaktadır.
Ayrıca hafta içi her gün Avusturya’nın her yerinden Türkiye’nin farklı şehirlerine komple Tenteli Tır, Frigo Tır, Low bad, Gabari Dışı yüklemeleriniz için araç organize edebiliriz.

Maxi Logistics Services, teknolojiye paralel olarak kurumsallaşmayı ön planda tutarak amacına ulaşmıştır. Kapasitesi arttırılan modern nakliye filosu ve organize yapısı ile yurt dışı ve yurt içi taşımacılığında en iyi imkanları sunmayı Müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutacak şekilde hizmette en iyiyi yakalamayı amaç edinmektedir.

Maxi Logistics Services, Avusturya destinasyonuna yapacağınız karayolu nakliye sevkiyatlarınızda hizmetinize uzman personeli ve yılların verdiği sektör deneyimleriyle size bir telefon kadar yakın 0090 216 611 97 40 no’lu telefondan yada [email protected] mail adresinden siz Değerli müşterilerimize Hafta içi 08:00 — 19:00 saatleri arasında Sorunsuz Hizmet vermeye hazırız. Malzemelerinizi hızlı, güvenilir  ve sorunsuz bir şekilde müşterinize ulaştırır. Sevkiyatlarınız ile ilgili sorularınızı yöneltebilir, yükünüzün durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.   

Türkiye Avusturya Nakliye, Avusturya Türkiye Nakliye, Türkiye Avusturya Komple Tır Nakliye, Avusturya Türkiye Komple Tır Nakliye, Türkiye Avusturya Parsiyel Tır Nakliye, Avusturya Türkiye Parsiyel Tır Nakliye, Türkiye Avusturya Dışı Nakliye, Avusturya Türkiye Gabari Dışı Nakliye, Türkiye Avusturya Ağır Nakliye, Türkiye Avusturya Ağır Nakliyat, Avusturya Türkiye Ağır Nakliye, Avusturya Türkiye Ağır Nakliyat, Türkiye Avusturya Taşımacılık, Avusturya Türkiye Taşımacılık, Türkiye Avusturya Komple Tır Taşımacılık, Avusturya Türkiye Komple Tır Taşımacılık, Türkiye Avusturya Parsiyel Tır Taşımacılık, Avusturya Türkiye Parsiyel Tır Taşımacılık, Türkiye Avusturya Gabari Dışı Taşımacılık, Avusturya Türkiye Gabari Dışı  Taşımacılık, Türkiye Avusturya Ağır Taşımacılık, Avusturya Türkiye Ağır Taşımacılık, Ağır Taşımacılık, Proje Taşımacılık, Avusturya Parsiyel Taşımacılık, Avusturya Parsiyel Taşımacılık, Avusturya Grupaj Taşımacılık, Avusturya Grupaj Taşımacılık.ık 

Maxi Transport Çünkü Siz Özelsiniz