Çek Cumhuriyeti Nakliye

 

Ülke İsmi : Çek Cumhuriyeti
Başkent : Prag
Mesafe : 1950 Km
Güzergah : Türkiye – Bulgaristan – Romanya – Macaristan – Slovakya – Çek Cumhuriyeti (Karayolu)
Transit Süre : 4 - 5 gün
Başlıca Limanları : Decin, Prague, Usti nad Labem
Çek Cumhuriyeti haritasını görmek için lütfen tıklayınız

 

Maxi Logistics Services Çek Cumhuriyeti ( Çekya ) Karayolu Nakliye;

Çek Cumhuriyeti ( Çekya ) nakliye konusunda sektöründe öncü konumda olan Maxi Logistics Services, yılların verdiği tecrübe ve kalitesiyle düzenli olarak başta Praha ( Prag ) olmak üzere diğer Çek Cumhuriyeti ( Çekya ) şehirlerine firmamız ve acentelerimize ait araçlarımızla parsiyel ( grupaj ) ve komple karayolu taşımacılık sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. 

İHRACAT

Her hafta Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günü standart olarak İstanbul depomuzdan Çek Cumhuriyeti ( Çekya ) destinasyonuna karayolu parsiyel çıkışlarımız bulunmaktadır. Ayrıca hafta içi her gün Türkiye’nin her yerinden Çek Cumhuriyeti'nin farklı şehirlerine komple Tenteli Tır, Frigo Tır, Low bad, Gabari Dışı yüklemeleriniz için araç organize edebiliriz.

İTHALAT

Ayrıca hafta içi her gün Çek Cumhuriyeti'nin her yerinden Türkiye’nin farklı şehirlerine komple Tenteli Tır, Frigo Tır, Low bad, Gabari Dışı yüklemeleriniz için araç organize edebiliriz.

Maxi Logistics Services, teknolojiye paralel olarak kurumsallaşmayı ön planda tutarak amacına ulaşmıştır. Kapasitesi arttırılan modern nakliye filosu ve organize yapısı ile yurt dışı ve yurt içi taşımacılığında en iyi imkanları sunmayı Müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutacak şekilde hizmette en iyiyi yakalamayı amaç edinmektedir.

Maxi Logistics Services, Çek Cumhuriyeti ( Çekya ) destinasyonuna yapacağınız karayolu sevkiyatlarınızda hizmetinize uzman personeli ve yılların verdiği sektör deneyimleriyle size bir telefon kadar yakın 0090 216 611 97 40 no’lu telefondan yada [email protected] mail adresinden siz Değerli müşterilerimize Hafta içi 08:00 — 19:00 saatleri arasında Sorunsuz Hizmet vermeye hazırız. Malzemelerinizi hızlı, güvenilir  ve sorunsuz bir şekilde müşterinize ulaştırır. Sevkiyatlarınız ile ilgili sorularınızı yöneltebilir, yükünüzün durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.
 
Türkiye Çek Cumhuriyeti Nakliye, Çek Cumhuriyeti Türkiye Nakliye, Türkiye Çek Cumhuriyeti Komple Tır Nakliye, Çek Cumhuriyeti Türkiye Komple Tır Nakliye, Türkiye Çek Cumhuriyeti Parsiyel Tır Nakliye, Çek Cumhuriyeti Türkiye Parsiyel Tır Nakliye, Türkiye Çek Cumhuriyeti Gabari Dışı Nakliye, Çek Cumhuriyeti Türkiye Gabari Dışı  Nakliye, Türkiye Çek Cumhuriyeti Ağır Nakliye, Çek Cumhuriyeti Türkiye Ağır Nakliye, Türkiye Çek Cumhuriyeti Ağır Nakliyat, Çek Cumhuriyeti Türkiye Ağır Nakliyat, Çek Cumhuriyeti İhracat Parsiyel Nakliye, Çek Cumhuriyeti İthalat Parsiyel Nakliye, Prag İhracat Parsiyel Nakliye, Prag İthalat Parsiyel Nakliye, Brno İhracat Parsiyel Nakliye, Brno İthalat Parsiyel Nakliye, Ostrawa İhracat Parsiyel Nakliye, Ostrawa İthalat Parsiyel Nakliye, Ostrava İhracat Parsiyel Nakliye, Ostrava İthalat Parsiyel Nakliye, Plezen İhracat Parsiyel Nakliye, Plezen İthalat Parsiyel Nakliye, Plzen İhracat Parsiyel Nakliye, Plzen İthalat Parsiyel Nakliye, Ceska Lipa İhracat Parsiyel Nakliye, Ceska Lipa İthalat Parsiyel Nakliye, Çeşka Lipa İhracat Parsiyel Nakliye, Çeşka Lipa İthalat Parsiyel Nakliye, Ceske Budejovice İhracat Parsiyel Nakliye, Ceske Budejovice İthalat Parsiyel Nakliye, Çeşke Budejovice İhracat Parsiyel Nakliye, Çeşke Budejovice İthalat Parsiyel Nakliye, Türkiye Çekya Nakliye, Çekya Türkiye Nakliye, Türkiye Çekya Komple Tır Nakliye, Çekya Türkiye Komple Tır Nakliye, Türkiye Çekya Parsiyel Tır Nakliye, Çekya Türkiye Parsiyel Tır Nakliye, Türkiye Çekya Gabari Dışı Nakliye, Çekya Türkiye Gabari Dışı  Nakliye, Türkiye Çekya Ağır Nakliye, Çekya Türkiye Ağır Nakliye, Türkiye Çekya Ağır Nakliyat, Çekya Türkiye Ağır Nakliyat, Çekya İhracat Parsiyel Nakliye, Çekya İthalat Parsiyel Nakliye
 

Maxi Transport Çünkü Siz Özelsiniz ...