Slovakya Nakliye

 

 

Ülke İsmi : Slovakya
Başkent : Bratislava
Mesafe : 1620 km
Güzergah : Türkiye – Bulgaristan – Romanya – Macaristan - Slovakya
Transit Süre : 4 – 5 gün
Başlıca Limanları : Bratislava, Komarno
Slovakya haritasını görmek için lütfen tıklayınız

 

 

Maxi Logistics Services Slovakya Karayolu Nakliye;

Slovakya nakliye konusunda sektöründe öncü konumda olan Maxi Logistics Services, yılların verdiği tecrübe ve kalitesiyle düzenli olarak başta Bratislava olmak üzere diğer Slovakya şehirlerine firmamız ve acentelerimize ait araçlarımızla parsiyel ( grupaj ) ve komple karayolu taşımacılık sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir.   

İHRACAT

Her hafta Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günü standart olarak İstanbul depomuzdan Slovakya destinasyonuna karayolu parsiyel ( grupaj ) çıkışlarımız bulunmaktadır. Ayrıca hafta içi her gün Türkiye’nin her yerinden Slovakya'nın farklı şehirlerine komple Tenteli Tır, Frigo Tır, Low bad, Gabari Dışı yüklemeleriniz için araç organize edebiliriz.

İTHALAT

Ayrıca hafta içi her gün Slovakya'nın her yerinden Türkiye’nin farklı şehirlerine komple Tenteli Tır, Frigo Tır, Low bad, Gabari Dışı yüklemeleriniz için araç organize edebiliriz.

Maxi Logistics Services, teknolojiye paralel olarak kurumsallaşmayı ön planda tutarak amacına ulaşmıştır. Kapasitesi arttırılan modern nakliye filosu ve organize yapısı ile yurt dışı ve yurt içi taşımacılığında en iyi imkanları sunmayı Müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutacak şekilde hizmette en iyiyi yakalamayı amaç edinmektedir.

Maxi Logistics Services, Slovakya destinasyonuna yapacağınız karayolu sevkiyatlarınızda hizmetinize uzman personeli ve yılların verdiği sektör deneyimleriyle size bir telefon kadar yakın 0090 216 611 97 40 no’lu telefondan yada [email protected] mail adresinden siz Değerli müşterilerimize Hafta içi 08:00 — 19:00 saatleri arasında Sorunsuz Hizmet vermeye hazırız. Malzemelerinizi hızlı, güvenilir  ve sorunsuz bir şekilde müşterinize ulaştırır. Sevkiyatlarınız ile ilgili sorularınızı yöneltebilir, yükünüzün durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.
 
Türkiye Slovakya Nakliye, Slovakya Türkiye Nakliye, Türkiye Slovakya Komple Tır Nakliye, Slovakya Türkiye Komple Tır Nakliye, Türkiye Slovakya Parsiyel Tır Nakliye, Slovakya Türkiye Parsiyel Tır Nakliye, Türkiye Slovakya Gabari Dışı Nakliye, Slovakya Türkiye Gabari Dışı  Nakliye, Türkiye Slovakya Ağır Nakliye, Slovakya Türkiye Ağır Nakliye, Türkiye Slovakya Ağır Nakliyat, Slovakya Türkiye Ağır Nakliyat, Slovakya İhracat Parsiyel Nakliye, Slovakya İthalat Parsiyel Nakliye, Bratislava İhracat Parsiyel Nakliye, Bratislava İthalat Parsiyel Nakliye, Kosice İhracat Parsiyel Nakliye, Kosice İthalat Parsiyel Nakliye, Nitra İhracat Parsiyel Nakliye, Nitra İthalat Parsiyel Nakliye, Trnava İhracat Parsiyel Nakliye, Trnava İthalat Parsiyel Nakliye, Martin İhracat Parsiyel Nakliye, Martin İthalat Parsiyel Nakliye, Presov İhracat Parsiyel Nakliye, Presov İthalat Parsiyel Nakliye

Maxi Transport Çünkü Siz Özelsiniz