Macaristan Nakliye

 

 

Ülke İsmi : Macaristan
Başkent : Budapeşte
Mesafe : 1450 km
Güzergah : Türkiye — Bulgaristan — Romanya - Macaristan (Karayolu)
Transit Süre : 4 — 5 gün
Başlıca Limanları : Budapeşt, Dunaujvaros, Gyor — Gonyu, Csepel, Baja, Mohacs
Macaristan haritasını görmek için lütfen tıklayınızMaxi Logistics Services Macaristan Karayolu Nakliye;

Macaristan nakliye konusunda sektöründe öncü konumda olan Maxi Logistics services, yılların verdiği tecrübe ve kalitesiyle düzenli olarak başta Budapest ( Budapeşte ) olmak üzere diğer Macaristan şehirlerine firmamız ve acentelerimize ait araçlarımızla parsiyel ( grupaj ) ve komple karayolu taşımacılık sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir.    

İHRACAT

Her hafta Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günü standart olarak İstanbul depomuzdan Macaristan destinasyonuna karayolu parsiyel ( grupaj ) çıkışlarımız bulunmaktadır. Ayrıca hafta içi her gün Türkiye’nin her yerinden Macaristan’ın farklı şehirlerine komple Tenteli Tır, Frigo Tır, Low bad, Gabari Dışı yüklemeleriniz için araç organize edebiliriz.

İTHALAT

Ayrıca hafta içi her gün Macaristan’ın her yerinden Türkiye’nin farklı şehirlerine komple Tenteli Tır, Frigo Tır, Low bad, Gabari Dışı yüklemeleriniz için araç organize edebiliriz.

Maxi Logistics Services, teknolojiye paralel olarak kurumsallaşmayı ön planda tutarak amacına ulaşmıştır. Kapasitesi arttırılan modern nakliye filosu ve organize yapısı ile yurt dışı ve yurt içi taşımacılığında en iyi imkanları sunmayı Müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutacak şekilde hizmette en iyiyi yakalamayı amaç edinmektedir.

Maxi Logistics Services, Macaristan destinasyonuna yapacağınız karayolu sevkiyatlarınızda hizmetinize uzman personeli ve yılların verdiği sektör deneyimleriyle size bir telefon kadar yakın 0090 216 611 97 40 no’lu telefondan yada [email protected] mail adresinden siz Değerli müşterilerimize Hafta içi 08:00 — 19:00 saatleri arasında Sorunsuz Hizmet vermeye hazırız. Malzemelerinizi hızlı, güvenilir  ve sorunsuz bir şekilde müşterinize ulaştırır. Sevkiyatlarınız ile ilgili sorularınızı yöneltebilir, yükünüzün durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.
 
Türkiye Macaristan Nakliye, Macaristan Türkiye Nakliye, Türkiye Macaristan Komple Tır Nakliye, Macaristan Türkiye Komple Tır Nakliye, Türkiye Macaristan Parsiyel Tır Nakliye, Macaristan Türkiye Parsiyel Tır Nakliye, Türkiye Macaristan Gabari Dışı Nakliye, Macaristan Türkiye Gabari Dışı  Nakliye, Türkiye Macaristan Ağır Nakliye, Macaristan Türkiye Ağır Nakliye, Türkiye Macaristan Ağır Nakliyat, Macaristan Türkiye Ağır Nakliyat, Macaristan İhracat Parsiyel Nakliye, Macaristan İthalat Parsiyel Nakliye, Budapest İhracat Parsiyel Nakliye, Budapest İthalat Parsiyel Nakliye, Budapeşte İhracat Parsiyel Nakliye, Budapeşte İthalat Parsiyel Nakliye, Debrecen İhracat Parsiyel Nakliye, Debrecen İthalat Parsiyel Nakliye, Szeged İhracat Parsiyel Nakliye, Szeged İthalat Parsiyel Nakliye, Baja İhracat Parsiyel Nakliye, Baja İthalat Parsiyel Nakliye, Szombathely İhracat Parsiyel Nakliye, Szombathely İthalat Parsiyel Nakliye, Miskolc İhracat Parsiyel Nakliye, Miskolc İthalat Parsiyel Nakliye, Szolnok İhracat Parsiyel Nakliye, Szolnok İthalat Parsiyel Nakliye, Sopron İhracat Parsiyel Nakliye, Sopron İthalat Parsiyel Nakliye, Kaposvar İhracat Parsiyel Nakliye, Kaposvar İthalat Parsiyel Nakliye, Pecs İhracat Parsiyel Nakliye, Pecs İthalat Parsiyel Nakliye, Kecskemet İhracat Parsiyel Nakliye, Kecskemet İthalat Parsiyel Nakliye, Gyula İhracat Parsiyel Nakliye, Gyula İthalat Parsiyel Nakliye, Györ İhracat Parsiyel Nakliye, Györ İthalat Parsiyel Nakliye

Maxi Transport Çünkü Siz Özelsiniz ...