Hırvatistan Nakliye

 

 

Ülke İsmi : Hırvatistan
Başkent : Zagrep
Mesafe : 1477 Km
Güzergah : Türkiye – Bulgaristan – Sırbistan – Hırvatistan(Karayolu)
Transit Süre : 2 – 3 gün
Başlıca Limanları : Dubrovnik, Dugi Rat, Omisalj, Ploce, Pula, Rijeka, Sibenik, Split, Vukovar, Zadar

Hırvatistan haritasını görmek için lütfen tıklayınız

 

 

Maxi Logistics Services Hırvatistan Karayolu Nakliye;

Hırvatistan nakliye konusunda sektöründe öncü konumda olan Maxi Logistics Services, yılların verdiği tecrübe ve kalitesiyle düzenli olarak başta Zagreb ( Zagrep ) olmak üzere diğer Hırvatistan şehirlerine firmamız ve acentelerimize ait araçlarımızla parsiyel ( grupaj ) ve komple karayolu taşımacılık sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir.

İHRACAT

Her hafta Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günü standart olarak İstanbul depomuzdan Hırvatistan destinasyonuna karayolu parsiyel ( grupaj ) çıkışlarımız bulunmaktadır.
Ayrıca hafta içi her gün Türkiye’nin her yerinden Hırvatistan’ın farklı şehirlerine komple Tenteli Tır, Frigo Tır, Low bad, Gabari Dışı yüklemeleriniz için araç organize edebiliriz.

İTHALAT

Her hafta Cuma günü standart olarak Zagrep depomuzdan Halkalı ve Erenköy Gümrüklerine karayolu parsiyel ( grupaj ) çıkışlarımız bulunmaktadır.
Ayrıca hafta içi her gün Hırvatistan’ın her yerinden Türkiye’nin farklı şehirlerine komple Tenteli Tır, Frigo Tır, Low bad, Gabari Dışı yüklemeleriniz için araç organize edebiliriz.

Maxi Logistics Services, teknolojiye paralel olarak kurumsallaşmayı ön planda tutarak amacına ulaşmıştır. Kapasitesi arttırılan modern nakliye filosu ve organize yapısı ile yurt dışı ve yurt içi taşımacılığında en iyi imkanları sunmayı Müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutacak şekilde hizmette en iyiyi yakalamayı amaç edinmektedir.

Maxi Logistics Services, Hırvatistan destinasyonuna yapacağınız karayolu sevkiyatlarınızda hizmetinize uzman personeli ve yılların verdiği sektör deneyimleriyle size bir telefon kadar yakın 0090 216 611 97 40 no’lu telefondan yada [email protected] mail adresinden siz Değerli müşterilerimize Hafta içi 08:00 – 19:00 saatleri arasında Sorunsuz Hizmet vermeye hazırız. Malzemelerinizi hızlı, güvenilir  ve sorunsuz bir şekilde müşterinize ulaştırır. Sevkiyatlarınız ile ilgili sorularınızı yöneltebilir, yükünüzün durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Türkiye Hırvatistan Nakliye, Hırvatistan Türkiye Nakliye, Türkiye Hırvatistan Komple Tır Nakliye, Hırvatistan Türkiye Komple Tır Nakliye, Türkiye Hırvatistan Parsiyel Tır Nakliye, Hırvatistan Türkiye Parsiyel Tır Nakliye, Türkiye Hırvatistan Gabari Dışı Nakliye, Hırvatistan Türkiye Gabari Dışı  Nakliye, Türkiye Hırvatistan Ağır Nakliye, Hırvatistan Türkiye Ağır Nakliye, Türkiye Hırvatistan Ağır Nakliyat, Hırvatistan Türkiye Ağır Nakliyat, Hırvatistan İhracat Parsiyel Nakliye, Hırvatistan İthalat Parsiyel Nakliye, Zagreb İhracat Parsiyel Nakliye, Zagreb İthalat Parsiyel Nakliye, Bjelovar İhracat Parsiyel Nakliye, Bjelovar İthalat Parsiyel Nakliye, Slavonski Brod İhracat Parsiyel Nakliye, Slavonski Brod İthalat Parsiyel Nakliye, Dubrovnik İhracat Parsiyel Nakliye, Dubrovnik Luka İthalat Parsiyel Nakliye, Pazin İhracat Parsiyel Nakliye, Pazin İthalat Parsiyel Nakliye, Karlovac İhracat Parsiyel Nakliye, Karlovac İthalat Parsiyel Nakliye, Zadar İhracat Parsiyel Nakliye, Zadar İthalat Parsiyel Nakliye, Krapina İhracat Parsiyel Nakliye, Krapina İthalat Parsiyel Nakliye, Çakovec İhracat Parsiyel Nakliye, Çakovec İthalat Parsiyel Nakliye, Osijek İhracat Parsiyel Nakliye, Osijek İthalat Parsiyel Nakliye, Pozega İhracat Parsiyel Nakliye, Pozega İthalat Parsiyel Nakliye, Rijeka İhracat Parsiyel Nakliye, Rijeka İthalat Parsiyel Nakliye, Sibenik İhracat Parsiyel Nakliye, Sibenik İthalat Parsiyel Nakliye, Sisak İhracat Parsiyel Nakliye, Sisak İthalat Parsiyel Nakliye, Split İhracat Parsiyel Nakliye, Split İthalat Parsiyel Nakliye, Varazdin İhracat Parsiyel Nakliye, Varazdin İthalat Parsiyel Nakliye, Vukovar İhracat Parsiyel Nakliye, Vukovar İthalat Parsiyel Nakliye, Vitrovica İhracat Parsiyel Nakliye, Vitrovica İthalat Parsiyel Nakliye, Pula İhracat Parsiyel Nakliye, Pula İthalat Parsiyel Nakliye, Krka İhracat Parsiyel Nakliye, Krka İthalat Parsiyel Nakliye, Varazdin İhracat Parsiyel Nakliye, Varazdin İthalat Parsiyel Nakliye

Maxi Transport Çünkü Siz Özelsiniz ...