Makedonya Nakliye

 

 

Ülke İsmi : Makedonya
Başkent : Üsküp
Mesafe : 900 Km
Güzergah : Türkiye – Bulgaristan - Makedonya
Transit Süre : 2 gün
Başlıca Limanları : -
: Makedonya haritasını görmek için lütfen tıklayınız

 

Maxi Logistics Services Makedonya Karayolu Nakliye;

Makedonya nakliye konusunda sektöründe öncü konumda olan Maxi Logistics Services, yılların verdiği tecrübe ve kalitesiyle düzenli olarak başta Üsküp ( Skopje ) olmak üzere diğer Makedonya tüm şehirlerine firmamız ve acentelerimize ait araçlarımızla parsiyel ( grupaj ) ve komple tır karayolu taşımacılık sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir.  

İHRACAT

Her hafta Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günü standart olarak İstanbul depomuzdan Makedonya destinasyonuna karayolu parsiyel ( grupaj )çıkışlarımız bulunmaktadır. Ayrıca hafta içi her gün Türkiye’nin her yerinden Makedonya’nın farklı şehirlerine komple Tenteli Tır, Frigo Tır, Low bad, Gabari Dışı yüklemeleriniz için araç organize edebiliriz.

İTHALAT

Ayrıca hafta içi her gün Makedonya’nın her yerinden Türkiye’nin farklı şehirlerine komple Tenteli Tır, Frigo Tır, Low bad, Gabari Dışı  yüklemeleriniz için araç organize edebiliriz.

Maxi Logistics Services, teknolojiye paralel olarak kurumsallaşmayı ön planda tutarak amacına ulaşmıştır. Kapasitesi arttırılan modern nakliye filosu ve organize yapısı ile yurt dışı ve yurt içi taşımacılığında en iyi imkanları sunmayı Müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutacak şekilde hizmette en iyiyi yakalamayı amaç edinmektedir. 

Maxi Logistics Services, Makedonya destinasyonuna yapacağınız karayolu sevkiyatlarınızda hizmetinize uzman personeli ve yılların verdiği sektör deneyimleriyle size bir telefon kadar yakın 0090 216 611 97 40 no’lu telefondan yada [email protected] mail adresinden siz Değerli müşterilerimize Hafta içi 08:00 – 19:00 saatleri arasında Sorunsuz Hizmet vermeye hazırız. Malzemelerinizi hızlı, güvenilir  ve sorunsuz bir şekilde müşterinize ulaştırır. Sevkiyatlarınız ile ilgili sorularınızı yöneltebilir, yükünüzün durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.  

Türkiye Makedonya Nakliye, Makedonya Türkiye Nakliye, Türkiye Makedonya Komple Tır Nakliye, Makedonya Türkiye Komple Tır Nakliye, Türkiye Makedonya Parsiyel Tır Nakliye, Makedonya Türkiye Parsiyel Tır Nakliye, Türkiye Makedonya Gabari Dışı Nakliye, Makedonya Türkiye Gabari Dışı  Nakliye, Türkiye Makedonya Ağır Nakliye, Makedonya Türkiye Ağır Nakliye, Türkiye Makedonya Ağır Nakliyat, Makedonya Türkiye Ağır Nakliyat, Makedonya İhracat Parsiyel Nakliye, Makedonya İthalat Parsiyel Nakliye, Skopje İhracat Parsiyel Nakliye, Skopje İthalat Parsiyel Nakliye, Üsküp İhracat Parsiyel Nakliye, Üsküp İthalat Parsiyel Nakliye, Tetova İhracat Parsiyel Nakliye, Tetova İthalat Parsiyel Nakliye, Kumanova İhracat Parsiyel Nakliye, Kumanova İthalat Parsiyel Nakliye, Şitip İhracat Parsiyel Nakliye, Şitip İthalat Parsiyel Nakliye, İştip İhracat Parsiyel Nakliye, İştip İthalat Parsiyel Nakliye, Gevgelya İhracat Parsiyel Nakliye, Gevgelya İthalat Parsiyel Nakliye, Gevgeliya İhracat Parsiyel Nakliye, Gevgeliya İthalat Parsiyel Nakliye, Veles İhracat Parsiyel Nakliye, Veles İthalat Parsiyel Nakliye, Kavadarci İhracat Parsiyel Nakliye, Kavadarci İthalat Parsiyel Nakliye, Bitola İhracat Parsiyel Nakliye, Bitola İthalat Parsiyel Nakliye, Ohrid İhracat Parsiyel Nakliye, Ohrid İthalat Parsiyel Nakliye, Resen İhracat Parsiyel Nakliye, Resen İthalat Parsiyel Nakliye, Sutrumica İhracat Parsiyel Nakliye, Sutrumica İthalat Parsiyel Nakliye, Sutrumisa İhracat Parsiyel Nakliye, Sutrumisa İthalat Parsiyel Nakliye, Prilep İhracat Parsiyel Nakliye, Prilep İthalat Parsiyel Nakliye, Koçani İhracat Parsiyel Nakliye, Koçani İthalat Parsiyel Nakliye, Gostivar İhracat Parsiyel Nakliye, Gostivar İthalat Parsiyel Nakliye, Kriva Palanka İhracat Parsiyel Nakliye, Kriva Palanka İthalat Parsiyel Nakliye

Maxi Transport Çünkü Siz Özelsiniz ...