Arnavutluk Nakliye

Ülke İsmi : Arnavutluk
Başkent : Tiran
Mesafe : 1000 Km
Güzergah : Türkiye — Bulgaristan — Makedonya - Arnavutluk
Transit Süre : 3 gün
Başlıca Limanları : Durres, Sarande, Shengjin, Vlore

Arnavutluk haritasını görmek için lütfen tıklayınız

 
Maxi Logistics Services Arnavutluk Karayolu Nakliye;

Arnavutluk nakliye konusunda sektöründe öncü konumda olan Maxi Logistics Services, yılların verdiği tecrübe ve kalitesiyle düzenli olarak başta Tiran olmak üzere diğer Arnavutluk şehirlerine firmamız ve acentelerimize ait araçlarımızla parsiyel ( grupaj ) ve komple karayolu taşımacılık sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir.  

İHRACAT

Her hafta Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günü standart olarak İstanbul depomuzdan Arnavutluk destinasyonuna karayolu parsiyel ( grupaj ) çıkışlarımız bulunmaktadır. Ayrıca hafta içi her gün Türkiye’nin her yerinden Arnavutluk’un farklı şehirlerine komple tır yüklemeleriniz için araç organize edebiliriz.

İTHALAT

Ayrıca hafta içi her gün Arnavutluk’un her yerinden Türkiye’nin farklı şehirlerine komple tır yüklemeleriniz için araç organize edebiliriz.

Maxi Logistics Services, teknolojiye paralel olarak kurumsallaşmayı ön planda tutarak amacına ulaşmıştır. Kapasitesi arttırılan modern nakliye filosu ve organize yapısı ile yurt dışı ve yurt içi taşımacılığında en iyi imkanları sunmayı Müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutacak şekilde hizmette en iyiyi yakalamayı amaç edinmektedir.

Maxi Logistics Services, Arnavutluk destinasyonuna yapacağınız karayolu sevkiyatlarınızda hizmetinize uzman personeli ve yılların verdiği sektör deneyimleriyle size bir telefon kadar yakın 0090 216 611 97 40 no’lu telefondan yada [email protected] mail adresinden siz Değerli müşterilerimize Hafta içi 08:00 — 19:00 saatleri arasında Sorunsuz Hizmet vermeye hazırız. Malzemelerinizi hızlı, güvenilir  ve sorunsuz bir şekilde müşterinize ulaştırır. Sevkiyatlarınız ile ilgili sorularınızı yöneltebilir, yükünüzün durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.  

Türkiye Arnavutluk Nakliye, Arnavutluk Türkiye Nakliye, Türkiye Arnavutluk Komple Tır Nakliye, Arnavutluk Türkiye Komple Tır Nakliye, Türkiye Arnavutluk Parsiyel Tır Nakliye, Arnavutluk Türkiye Parsiyel Tır Nakliye, Türkiye Arnavutluk Gabari Dışı Nakliye, Arnavutluk Türkiye Gabari Dışı  Nakliye, Türkiye Arnavutluk Ağır Nakliye, Arnavutluk Türkiye Ağır Nakliye, Türkiye Arnavutluk Ağır Nakliyat, Arnavutluk Türkiye Ağır Nakliyat, Arnavutluk İhracat Parsiyel Nakliye, Arnavutluk İthalat Parsiyel Nakliye, Tiran İhracat Parsiyel Nakliye, Tiran İthalat Parsiyel Nakliye, Elbasan İhracat Parsiyel Nakliye, Elbasan İthalat Parsiyel Nakliye, Berat İhracat Parsiyel Nakliye, Berat İthalat Parsiyel Nakliye, Fier İhracat Parsiyel Nakliye, Fier İthalat Parsiyel Nakliye, Dures İhracat Parsiyel Nakliye, Dures İthalat Parsiyel Nakliye, Durres İhracat Parsiyel Nakliye, Durres İthalat Parsiyel Nakliye, Korçe İhracat Parsiyel Nakliye, Korçe İthalat Parsiyel Nakliye, Kukes İhracat Parsiyel Nakliye, Kukes İthalat Parsiyel Nakliye, Vlore İhracat Parsiyel Nakliye, Vlore İthalat Parsiyel Nakliye, Şkoder İhracat Parsiyel Nakliye, Şkoder İthalat Parsiyel Nakliye, Skoder İhracat Parsiyel Nakliye, Skoder İthalat Parsiyel Nakliye, Lezhe İhracat Parsiyel Nakliye, Lezhe Polje İthalat Parsiyel Nakliye, Diber İhracat Parsiyel Nakliye, Diber İthalat Parsiyel Nakliye

Maxi Transport Çünkü Siz Özelsiniz ...