Kosova Nakliye

 

Ülke İsmi : Kosova
Başkent : Priştine
Mesafe : 900 Km
Güzergah : Türkiye — Bulgaristan - Makedonya-Kosova
Transit Süre : 2 gün
Başlıca Limanları : Priştine , Prizren
: Kosova haritasını görmek için lütfen tıklayınız

 

Maxi Logistics Services Kosova Karayolu Nakliye;

Kosova nakliye konusunda sektöründe öncü konumda olan Maxi Logistics Services, yılların verdiği tecrübe ve kalitesiyle düzenli olarak başta Pristina ( Piriştina ) olmak üzere diğer Kosova şehirlerine firmamız ve acentelerimize ait araçlarımızla parsiyel ( grupaj ) ve komple tır karayolu taşımacılık sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. 

İHRACAT

Her hafta Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günü standart olarak İstanbul depomuzdan Kosova destinasyonuna karayolu parsiyel ( grupaj ) çıkışlarımız bulunmaktadır. Ayrıca hafta içi her gün Türkiye’nin her yerinden Kosova’nın farklı şehirlerine komple tır yüklemeleriniz için araç organize edebiliriz.

İTHALAT
 
Ayrıca hafta içi her gün Kosova’nın her yerinden Türkiye’nin farklı şehirlerine komple tır yüklemeleriniz için araç organize edebiliriz.

Maxi Logistics Services, teknolojiye paralel olarak kurumsallaşmayı ön planda tutarak amacına ulaşmıştır. Kapasitesi arttırılan modern nakliye filosu ve organize yapısı ile yurt dışı ve yurt içi taşımacılığında en iyi imkanları sunmayı Müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutacak şekilde hizmette en iyiyi yakalamayı amaç edinmektedir.

Maxi Logistics Services, Kosova destinasyonuna yapacağınız karayolu sevkiyatlarınızda hizmetinize uzman personeli ve yılların verdiği sektör deneyimleriyle size bir telefon kadar yakın 0090 216 611 97 40 no’lu telefondan yada [email protected] mail adresinden siz Değerli müşterilerimize Hafta içi 08:00 — 19:00 saatleri arasında Sorunsuz Hizmet vermeye hazırız. Malzemelerinizi hızlı, güvenilir  ve sorunsuz bir şekilde müşterinize ulaştırır. Sevkiyatlarınız ile ilgili sorularınızı yöneltebilir, yükünüzün durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.   

Türkiye Kosova Nakliye, Kosova Türkiye Nakliye, Türkiye Kosova Komple Tır Nakliye, Kosova Türkiye Komple Tır Nakliye, Türkiye Kosova Parsiyel Tır Nakliye, Kosova Türkiye Parsiyel Tır Nakliye, Türkiye Kosova Gabari Dışı Nakliye, Kosova Türkiye Gabari Dışı Nakliye, Türkiye Kosova Ağır Nakliye, Kosova Türkiye Ağır Nakliye, Türkiye Kosova Ağır Nakliyat, Kosova Türkiye Ağır Nakliyat, Kosova İhracat Parsiyel Nakliye, Kosova İthalat Parsiyel Nakliye, Priştina İhracat Parsiyel Nakliye, Priştina İthalat Parsiyel Nakliye, Pristina İhracat Parsiyel Nakliye, Pristina İthalat Parsiyel Nakliye, Pristine İhracat Parsiyel Nakliye, Pristine İthalat Parsiyel Nakliye, Pirizren İhracat Parsiyel Nakliye, Pirizren İthalat Parsiyel Nakliye, Prizren İhracat Parsiyel Nakliye, Prizren İthalat Parsiyel Nakliye, Peje İhracat Parsiyel Nakliye, Peje İthalat Parsiyel Nakliye, Peç İhracat Parsiyel Nakliye, Peç İthalat Parsiyel Nakliye, Kaçanik İhracat Parsiyel Nakliye, Kaçanik İthalat Parsiyel Nakliye, Gilan İhracat Parsiyel Nakliye, Gilan İthalat Parsiyel Nakliye, Uroşevaç İhracat Parsiyel Nakliye, Uroşevaç İthalat Parsiyel Nakliye, Deçani İhracat Parsiyel Nakliye, Deçani İthalat Parsiyel Nakliye, Mitrovisa İhracat Parsiyel Nakliye, Mitrovisa İthalat Parsiyel Nakliye, Mitrovica İhracat Parsiyel Nakliye, Mitrovica İthalat Parsiyel Nakliye, Obliç İhracat Parsiyel Nakliye, Obliç İthalat Parsiyel Nakliye 

Maxi Transport Çünkü Siz Özelsiniz...