Romanya Nakliye

Ülke İsmi : Romanya
Başkent : Bükreş
Mesafe : 750 km
Güzergah : Türkiye — Bulgaristan - Romanya
Transit Süre : 2  gün
Başlıca Limanları : Braila, Constanta, Galati, Mangalia, Sulina, Tulcea
: Romanya haritasını görmek için lütfen tıklayınız

 

Maxi Logistics Services Romanya Karayolu Nakliye;

Romanya nakliye konusunda sektöründe öncü konumda olan Maxi Logistics Services, yılların verdiği tecrübe ve kalitesiyle düzenli olarak başta Bucharest ( Bükreş ) olmak üzere diğer Romanya şehirlerine firmamız ve acentelerimize ait araçlarımızla parsiyel, ( grupaj ) komple Tır, Ağır Nakliyat ve Gabari Dışı Taşıma karayolu taşımacılık sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir.

İHRACAT
Her hafta Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günü standart olarak İstanbul depomuzdan Romanya destinasyonuna karayolu parsiyel  ( grupaj ) çıkışlarımız bulunmaktadır.
Ayrıca hafta içi her gün Türkiye’nin her yerinden Romanya’nın farklı şehirlerine komple tır yüklemeleriniz için araç organize edebiliriz.

İTHALAT
Her hafta Çarşamba ve Cuma günü standart olarak Bucharest ( Bükreş )  depomuzdan Halkalı ve Erenköy Gümrüklerine karayolu parsiyel çıkışlarımız bulunmaktadır.
Ayrıca hafta içi her gün Romanya’nın her yerinden Türkiye’nin farklı şehirlerine komple tır yüklemeleriniz için araç organize edebiliriz.

Maxi Logistics Services, teknolojiye paralel olarak kurumsallaşmayı ön planda tutarak amacına ulaşmıştır. Kapasitesi arttırılan modern nakliye filosu ve organize yapısı ile yurt dışı ve yurt içi taşımacılığında en iyi imkanları sunmayı Müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutacak şekilde hizmette en iyiyi yakalamayı amaç edinmektedir.

Maxi Logistics Services, Romanya destinasyonuna yapacağınız Parsiyel yada Komple Tır karayolu sevkiyatlarınızda hizmetinize uzman personeli ve yılların verdiği sektör deneyimleriyle size bir telefon kadar yakın 0090 216 611 97 40 no’lu telefondan yada [email protected] mail adresinden siz Değerli müşterilerimize Hafta içi 08:00 – 19:00 saatleri arasında Sorunsuz Hizmet vermeye hazırız. Malzemelerinizi hızlı, güvenilir  ve sorunsuz bir şekilde müşterinize ulaştırır. Sevkiyatlarınız ile ilgili sorularınızı yöneltebilir, yükünüzün durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Türkiye Romanya Nakliye, Romanya Türkiye Nakliye, Türkiye Romanya Komple Tır Nakliye, Romanya Türkiye Komple Tır Nakliye, Türkiye Romanya Parsiyel Tır Nakliye, Romanya Türkiye Parsiyel Tır Nakliye, Türkiye Romanya Dışı Nakliye, Romanya Türkiye Gabari Dışı Nakliye, Türkiye Romanya Ağır Nakliye, Türkiye Romanya Ağır Nakliyat, Romanya Türkiye Ağır Nakliye, Romanya Türkiye Ağır Nakliyat, Türkiye Romanya Taşımacılık, Romanya Türkiye Taşımacılık, Türkiye Romanya Komple Tır Taşımacılık, Romanya Türkiye Komple Tır Taşımacılık, Türkiye Romanya Parsiyel Tır Taşımacılık, Romanya Türkiye Parsiyel Tır Taşımacılık, Türkiye Romanya Gabari Dışı Taşımacılık, Romanya Türkiye Gabari Dışı Taşımacılık, Türkiye Romanya Ağır Taşımacılık, Romanya Türkiye Ağır Taşımacılık, Romanya Ağır Taşımacılık, Romanya Proje Taşımacılık, Romanya Parsiyel Taşımacılık, Romanya Parsiyel Taşımacılık, Romanya Grupaj Taşımacılık, Romanya Grupaj Taşımacılık

Maxi Logistics Services Çünkü Siz Özelsiniz ...